Výlet 7.B - Lasergame Dubnice

Mgr. Martina Smíšková

Ve středu 21.6.2023 jsme se vydali na školní výlet do Lasergame arény v Dubnici u Lichnova.

Vlakem jsme se přemístili do Zátora a odtud nastoupili na výšlap přes kopce a louky dlouhý 4,5 km. Jaká byla radost všech, když jsme přibližně po hodině a čtvrt spatřili první domy v Dubnici. V aréně jsme si udělali pohodlí, žáci si vybrali přezdívky a pustili se do hry. Holky i kluci hráli jako diví více než dvě hodiny. Každou hru bouřlivě prožívali a promýšleli strategii do té následující. Čas rychle ubíhal, a tak jsme se museli chtě nechtě vydat na cestu zpět do Zátora na vlak. Všichni jsme pocítili spalující žár horkého slunce a osvěžovali se co chvíli ve stínu stromů. Cesta vlakem domů uběhla rychle. Na bruntálském nádraží žáci dostali pochvalu za perfektní chování. Výlet ohodnotili na jedničku, a tak je možné, že za rok se do Dubnice vypravíme znovu.

Velká pochvala a poděkování patří i paní asistentce Uhlířové, která nám pomohla s bezproblémovým chodem celého dne.